O Andrewovi . . .

’’ Žiť srdcom, vzdať sa toho, čo si myslíme, že vieme a oslavovať naše telo a našu sexualitu bez hanby je naše prvotné právo. Toto je začiatkom cesty k pravej slobode, rozšíreniu vedomia a prehodnotenia spoločenských noriem, ktoré nás všetkých zväzujú obmedzením vnímania života aj potešenia.’’

 

ANDREW BARNES

Andrew-Barnes.jpg

    Andrew je medzinárodne uznávaný kouč v oblasti tantrického milovania, vzťahov a energetického orgazmu. Je sexuológ, rečník, majster bodyworku (práca s telom) a autor kníh: "Heart of the Flower", "Relationship Tantra" a "Relationship Map" 

 

    Vyvinul  techniku „Tantrické odblokovanie tela“  (TOT) a posledných 25 rokov organizuje v kurzy po celom svete. Vytvoril Medzinárodný Koučovací Program Tantrických Vzťahov a Sexuality. Školí ľudí po celom svete a vedie jednotlivcov i páry.

  Svojim zdieľaním nás Andrew povzbudzuje k preniknutiu za hranice bežného vnímania životných situácií.

​  Čerpá zo širokých skúseností a prináša osobitú prítomnosť, jasnosť a prístup k širokej škále tém ako sú: sexualita, vzťahy, láska, komunikácia, vzorce správania, potešenie, zdravie a hojnosť. Jeho pohľady zdieľa s citlivosťou, láskou a tiež s trochou humoru.

    Andrew má titul Master of Health Science (sexuálne zdravie) z University of Sydney, päť diplomov z rôznych štýlov práce s telom a energetického liečenia. Od roku 1997 Andrew vedie semináre, kurzy a koučovacie sedenia v oblasti sexuality a bodyworku v 46 krajinách a od roku 2009 je členom Golden Key Honour Society. 

    Svoje najväčšie poznatky však pripisuje hlbokému prebudeniu vo svojich 22 rokoch, životným skúsenostiam, múdrosti a vedeniu mnohých mentorov a učiteľov z celého sveta od roku 1993. Títo muži a ženy obohatili jeho cestu, rozšírili ju, vyzvali ho a nasmerovali neoceniteľným spôsobom.

    Andrew teraz podporuje ostatných, aby našli svoju vnútornú pravdu a zažili dynamickú premenu vo svojom živote. Podporuje ľudí, aby sa stali viac vedomí v psychológii vzťahov a sexuality a toho, aký majú vplyv na našu schopnosť milovať bez strachu. Ako je možné zmeniť vibračnú frekvenciu tela a ako môžeme využiť našu sexuálnu energiu na duchovnú platformu pre rast vedomia a vytvárania hojnosti

    Je popredným odborníkom zaoberajúcim sa ženskou sexualitou, rešpektovaný medzi jeho spolupracovníkmi pre jeho odborné znalosti a zručnosti, na základe rozsiahlych štúdií a skúseností v tantrických praktikách, bodyworku a filozofie sexuality.

    Andrew sa neprehlasuje za učiteľa, poradcu, terapeuta, guru či osvietenca. Skôr ako jednoduchý človek radšej zdiela svoje životné skúsenosti a to čo sa na svojej ceste naučil. Vášnivo podporuje ostatných aby si uvedomili akým spôsobom odovzdávajú svoju moc autoritám a ako môžu začať posilňovať svoje postavenie a žiť autentickejšie vďaka rozvoju komunikačných schopností a stanovenia si hraníc. 

 

Celé video tu.