Tantrické odblokovanie tela

(tantric body de-armouring)

Tento retreat je  určený pre každého, kto je pripravený ísť do hĺbky svojej vlastnej transformácie a chce sa tak oslobodiť od všetkého, čo nám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Ak máte záujem ísť s Andrewom hlbšie, transformovať svoj život prípadne sa naučiť transformačné techniky pre prácu s klientami neváhajte a pripojte sa. Naučíte sa techniky tantrického odblokovania tela, rozpustíte fyzické i energetické bloky a dovolíte energii aby voľne prúdila vašim telom.  Práve sa začína niečo krásne.

 

Organizačné info:

Kedy

Retreat  „Tantrické odblokovanie tela“ bude v angličtine s tlmočením. Od Piatka 31.3 do Utorka 4.4 2017. Začíname piatok registráciou od 17:30 a končíme v utorok obedom.

 

Cena

Cena za 4 denný retreat je: 238€  Rezervujte si miesto ešte dnes, záujem je veľký.

 

Ubytovanie

V 2-3 lôžkových izbách. Cena za deň pobytu ubytovanie, strava, miestny poplatok je 30,70€.

 

Strava

Bezlepková (bez pečiva a cestovín), vegánska (bez mäsa a mliečnych výrobkov), bez cukrov. Taktiež sa v priebehu neodporúča piť káva, čierny čaj, alkohol a fajčiť. Jedlo bude špeciálne zostavené s vysokou nutričnou hodnotou a zdraviu prospešné. Strava obsahuje potraviny najvyššej kvality zahrňujúce superfoods.

 

 

Ak tento retreat s vami rezonuje zaregistrujte sa pretože kapacita priestoru je obmedzená. Po registrácii dostanete informácie na váš email o zaplatení zálohy 88€.

Seminár bude v angličtine s prekladom.

Zapísať sa/

Sign up

Povinné

Povinné

Povinné

Povinné

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera.

Formulár bol prijatý.

Povinné

Povinné

Katika & Zoli andrewbarnes.info@gmail.com 0903 511 581; 0905 583 889

®2016 all rights reserved, designed and developed by Dávid Bartoš